+421 908 023 264  |  emailNapíšte nám   |   Prihlásenie
 • banner
 • banner
 • banner
 • banner

Prečo nakupovať u nás ?

Na Slovensku je veľa obchodov s oblečením pre Vaše poklady, kamenných aj internetových. Prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás?

 1. Dojčenské oblečenie vyrábame a predávame už od roku 1999. V tomto roku bola založená značka ANTONY. Od roku 2005 pôsobíme aj v Českej republike. V roku 2009 sme prvýkrát spustili maloobchodný eshop, ktorý sme v roku 2011 pozastavili, aby sme pre Vás mohli vytvoriť to, kde práve nakupujete - Váš internetový veľkoobchod a maloobchod antonyfashion.sk  Za ten čas sme si u našich zákazníkov vybudovali dobré meno a dôveru. Nie sú to prázdne slová - každý mesiac im posielame niekoľko tisíc kusov oblečenia. A s úrovňou našich služieb a spokojnosťou zákazníkov určite chceme ísť stále vyššie.
 2. Máme certifikáty kvality pre EU a Rusko. To znamená, že Vaš zákazník a Vaše dieťa dostane to, čo si zaslúži, ak sa rozhodnete pre nás - to najlepšie.
 3. Sme jedným z posledných výrobcov kojeneckého oblečenia na Slovensku. Tovar dodávame do viac ako 250 predajných miest na Slovensku, viac ako 300 predajných miest v Českej republike, Rusku, Maďarsku a Rakúsku. Na antonyfashion.sk nakupujú ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia, väčšina z nich sa ku nám pravidelne vracia.
 4. Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom dojčenského oblečenia. To nám  dovoľuje vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie a spoľahlivo a zároveň vám poskytovať lepšie ceny.
 5. Takmer všetok tovar u nás kúpite lacnejšie, ako od iných výrobcov. Keďže sme internetový veľkoobchod, odbúrali sme výdavky nevyhnutné na financovanie obchodných zástupcov, ktoré boli premietnuté do ceny našich produktov. Všetok tovar, ktorý máme v ponuke, máme aj skladom. Ak by sa náhodou stalo, že nie, v priebehu pár hodín sme schopní Vám ho vyrobiť a odoslať.
 6. Ponúkame ako jediný možnosť vytvoriť si oblečenie pre Vášho anjelika PODĽA SEBA. V našom jedinečnom oddelení, PODĽA SEBA, máte možnosť vyberať z nekonečného množstva designov a ukladať si ich na vybrané výrobky, čo Vám neponúkne žiadny iný výrobca, predajca, ani internetový obchod. Odlíšte sa od Vašej konkurencie a ponúknite zákaznikom niečo, čo inde nenájdu!
 7. Možnosť vytvorenia vlastnej kolekcie. Rozmýšlali ste niekedy nad tým vytvoriť si vlastnú kolekciu oblečenia, niečo, čo by nemal nikto iný, len Vy ? Napadlo Vás vytvoriť si vlastnú značku, a vyrábať oblečenie v špičkovej kvalite, pretože iní sú málo kreatívny a výrobky sú nudné ? Pre nás nie je žiadny problém vyhovieť Vám, vytvoriť čo potrebujete a cena nebude vyššia, ako cena produktov ANTONY. Ak Vás niečo takéto zaujíma, pozrite sa do oddelenia ZÁKAZKOVÁ VÝROBA.
 8. Neplaťte poštovné, keď nemusíte ! Už pri objednávkach nad 40,- eur bez DPH zaplatíme poštovné za Vás.

 

Ďalšie maličkosti, ktoré potešia...

 • naša ponuka patrí medzi najväčšie na Slovensku (viac ako 1 000 druhov oblečenia a neustále rastie)
 • pravidelné akcie pri príležitostí rôznych sviatkov so zľavami až do 50%
 • naše oblečenia spĺňa všetky normy pre pohodlie detičiek, preto sme dostali aj certifikáty kvality, ktoré si môžte stiahnuť v sekcii "o firme"
 • o odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom aj SMS správou
 • u nás môžete nakupovať aj bez počítača - stačí ak máte pri sebe náš katalóg, zavoláte nám na telefónne čísla, ktoré nájdete v "kontakty", a objednávku s Vami vybavíme telefonicky

© 2023 antonyfashion.sk | Všetky práva vyhradené.

 
close
close